Hakkımızda

Nevşehir ve Ürgüp’te 2002 yılından itibaren cep telefonu tamir, cep telefonu ve aksesuarları satış ve yazılım üzerine faaliyet göstermekteyiz. Son 5 yıldır CepSanayi ismiyle açtığımız servis ve yedek parça mağazamızla hizmete devam etmekteyiz.

İphone Osman kimdir :

iPhone 2g piyasaya ilk sürüldüğünden itibaren çalıştığım iş yerimdeki Turkcell mağazası sahibinin Amerika’dan kullanımı kısıtlı iPhone 2g getirmesi üzere yazılımcı olarak yola koyuldum ve o zamanlar hizmet vermekte olan www.bursaiphone.com sayesinde kendimi geliştirdim ve Apple markası benim için bir tutku haline geldi.

Seneler önce “bu nasıl telefon” diyenlere inat iphonede imkanlarımı zorlarcasına yol aldım. Ara ara bölgemize gelen sinema ve dizi oyuncularına ve bilgileri gizli tutulması gereken Adli görevli Hakim, savcı olsun gerek Emniyet güçlerinden şube müdürlerine sunduğumuz iPhone ağırlıklı hizmetten dolayı değerli ses ve sinema sanatçısı Işıl Yücesoy Ablamız bu namı layık gördü ve ondan sonra memnuniyetle bu isimle anılmaya başladım.

2015 yılında Eskişehirde bir ustamız la iPhone camları başta olmak üzere kırılan ekranları yenileme üzerine makina icat ettik.

2016 Mayıs ayında ise takısı iPhone olan şaşırtıcı bir düğünle dünya evine girdim. Türkiye’de GSM sektöründe en iyileriyle yeri geldi buluştum, yeri geldi toplantılar yaptım. Faydalı olan servisleri elimden geldiğince herkese tanıtmaya çalıştım. Çünkü GSM sektöründe güvenilir insan zordu.

Cepsanayi olarak hizmet verdiğimiz aile şirketinde Telefon satışı, toptan perakende aksesuar ve teknik yedek parça, internet sayfamız üzerinden orijinal parça TEMİNİ ve sanal ortamdan teknik destek hizmeti, Profesyonel program hizmeti ve çok yakında profesyonel entegre arızaları çözümünde başarılarımızı size yansıtacağız.

Sektöre atıldığımız günden bu yana yanımızda olan, arkamızda duran herkese teşekkür ederiz.

CepSanayi Aile üyelerimiz

Genel Müdür
Osman Güneş
Telefon satış
Hanefi Yüksek
Teknik parça aksesuar satış
Cengizhan Gökpınar
internet sitesi tasarım, programlama ve yönetim
Adem YÜCE
Alan adı (domain) Barındırma (Hosting)
Konya Hosting (www.konyahosting.com, Jestnet İnternet Bilişim Telekomünikasyon Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti)
Yazılım ve programlama
Cemal Bolat
EKRAN YENİLEME MERKEZİ MÜDÜRÜ
Mehmet Ali Aydemir
Saha Sorumlusu
Mehdi Aliyev
Muhasebe
Arif Mutlu
Hukuk Danışmanı
Uğur KEMİKLİ

Bir Cevap Yazın

SHOPPING CART

close
X
Hoşgeldniz Online Mağamız
Online mağazamıza hoşgeldiniz
WooChatIcon 0
WhatsApp ile Ulaşın